Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rapid plusy i minusy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Agamek12, ja podczas wymiany szyby czołowej Rapida liftback na dzień dobry usłyszałem "termin ściągnięcia szyby do kraju 2 tygodnie" na szczęście wymianę szyby ogarnęli w 4 dni nawet nic nie zepsuli ci specjaliści ze świętego miasta Cz-wy podczas wymiany
    Paweł

    Komentarz


    • Zamieszczone przez maksiu
      Agamek12, ja podczas wymiany szyby czołowej Rapida liftback na dzień dobry usłyszałem "termin ściągnięcia szyby do kraju 2 tygodnie" na szczęście wymianę szyby ogarnęli w 4 dni nawet nic nie zepsuli ci specjaliści ze świętego miasta Cz-wy podczas wymiany
      No to jak szybę przednią zmieniają w 2 tygodnie to wolę nie być właścicielem szklanego dachu słyszącym, że jego szyba będzie lika tygodni później... :shock:
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • znajomy kupował razem ze mną Spacebacka ze szklanym dachem, na szczęście 4 miesiące od zakupu nic się nie dzieje, a jego dzieciaki mają niezłą frajdę z takich widoków podczas jazdy Nie wspomnę nic, że na realizację zamówienia w takiej konfiguracji musiał swoje odczekać ale warto było kolega danielcio może potwierdzić że błękit race ze szklanym dachem prezentuje się zacnie
        Paweł

        Komentarz


        • Żeby było śmieszniej szyby do Skody robi się w Dąbrowie Górniczej w Saint Gobain Może akurat nie do Rapida tego nie wiem. Możliwe, że droga Twojej maksiu szyby to Dąbrowa - Mlada Boleslav - Czewa :lol:
          - Superb
          - Panda 1.2

          Komentarz


          • Zamieszczone przez crom.de
            Możliwe, że droga Twojej maksiu szyby to Dąbrowa - Mlada Boleslav - Czewa :lol:
            w naszym kraju wszystko jest możliwe :P Na szczęście od zgłoszenia do wymiany minęły 3 dni a nie 2 tygodnie jak mówili na wstępie

            [ Dodano: Czw 23 Paź, 14 17:16 ]
            W dniu dzisiejszym dowiedziałem się że poduszki pod silnikiem/skrzynią biegów to słaby punkt Rapida. Potrafią głucho "popukiwać" na nierównościach a przy tak cichym silniku (1.2 TSI 105 KM) niestety potrafi być to słyszalne. Wizyta w ASO potwierdziła przeczucia ale na chwilę obecną pozostawiam to bez zmian. Gwarancji jest jeszcze 42 m-ce więc zdąże zrobić zanim gwarancja minie
            Paweł

            Komentarz


            • Zamieszczone przez crom.de
              Możliwe, że droga Twojej maksiu szyby to Dąbrowa - Mlada Boleslav - Czewa :lol:
              Jeśli już to Dąbrowa -Mlada Boleslav - Poznań -Czewa.
              Każdy produkt musi przejść przez magazyn w Poznaniu.
              "Doświadczenie przychodzi z wiekiem, szkoda tylko, że czasami jest to wieko od trumny..."

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X